facebook
Події:

“Зірки схиляються до того, що ця падла здохне”: Росс назвав дату смерті Путіна

“Зірки схиляються до того, що ця падла здохне”: Росс назвав дату смерті Путіна

Астролог Влад Росс заявив, що російський диктатор Володимир Путін не дарма боїться світлих сил.

джерело.

Російський диктатор Володимир Путін може померти цього року. Можливий місяць його смерті – квітень або травень.

 

В інтерв’ю УНІАН, астролог зазначив, що Марс увійде в будинок смерті Путіна з другої половини травня до червня, і туди ж входить Чорний Місяць – планета отруєння та іншого.

 

“Він (Путін – ред.) може померти після Великодня. Цього року Великдень у віруючих західного обряду буде 9 квітня, а східного – 16 квітня. Крім того, Марс увійде в будинок смерті Путіна з другої половини травня до червня, і туди ж входить Чорний Місяць – планета отруєння та іншого. Тобто зірки схиляються до того, що ця падла здохне. І є всі шанси, що він ковзани відкине або пізньою весною, або раннім літом. Максимум, що може бути потім – нам будуть показувати двійників Путіна (останній раз реальний російський диктатор показувався у Волгограді)”, – заявив астролог.

Читайте також:  На Франківщині під час пожежі в лікарні загинули двоє пацієнтів з реанімації

За словами Росса, російський диктатор не дарма боїться світлих сил, тому що саме в світле свято Великодня настане його кінець

 

“Путін – виплодок пекла, він – диявол. Навіть фізіогноміка говорить про те, що він чорт рогатий: якщо ви бачите роги у людини (коли його підсвічують, у нього лобові дуги рогаті), то це Путін. Він не дарма боїться світлих сил, тому що саме в світле свято Великодня настане його кінець. Принаймні його річний соляр говорить тільки про одне – всі показники смерті присутні”, – підсумував астролог.


Залишити коментар: