facebook
Події:

Загальна мобілізація в Україні: які виплати отримують військовослужбовці

Загальна мобілізація в Україні: які виплати отримують військовослужбовці

В Україні продовжується в умовах воєнного стану продовжується загальна мобілізація. Багато українців стали на захист нашої батьківщини. Стало відомо, які виплати вони отримують.

джерело.

Загальна мобілізація України передбачає призов чоловіків віком 18-60 років. Вони одержують заробітну плату, яка складається з двох частин. Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про особливості нарахування зарплати військовим.

Призвані на службу військовозобов’язані отримують виплати, що складаються із двох частин. Перша – щомісячне грошове забезпечення відповідно до посади, вислуги років, звання тощо. Друга – винагорода, розмір якої представлений ініціативою президента України Володимира Зеленського на період воєнного стану.

За словами Резнікова, мобілізовані, які безпосередньо не беруть участь у військових діях, одержують по 30 тисяч гривень на місяць. А військовослужбовцям, які захищають батьківщину на передовій, здійснюються виплати по 100 тисяч гривень.

Читайте також:  Російського олігарха українського походження знайшли без ознак життя у Британії

Зазначено, що додаткова грошова винагорода у 30 тисяч гривень передбачена для військовослужбовців ЗСУ, СБУ, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Служби зовнішньої розвідки, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби спецзв’язку та захисту інформації, Управління державної охорони, поліцейських, представників Державної спеціальності транспорту, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, з 1 жовтня на військовий облік прийматимуть жінок. Не йдеться про планову мобілізацію – українки оговтатимуться на війну лише за власним бажанням. Проте, з’ясувалося, що тисячі наших співвітчизниць не зможуть залишити країну в період війни з Росією.

Запис Загальна мобілізація в Україні: які виплати отримують військовослужбовці спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: