facebook
Події:

Відомий астролог розповів, що чекає на Україну після 2023 року…

Відомий астролог розповів, що чекає на Україну після 2023 року…

Астролог розповів, що чекає на Україну псля 2023 року

джерело.

Астролог Анна Карпєєва дала прогноз, що чекає на світ у майбутньому. За її словами, у 2026 році стануться ті ж аспекти, які були на момент смерті Йосипа Сталіна. У 2026-2027 роках розпочнуться знакові для всього людства діалоги політичних лідерів, пише УНІАН.

Вона каже, що труднощі відчуватиме низка країн і в 2024 році. Далі прийдуть нові люди до влади:

“У 2026-2027 роках у нас будуть нові діалоги, які формують порядок на 60 років… У 2030-му у нас сформуються якісь нові об’єднання країн, які надовго будуть разом”.

За її словами, все це буде з відтінком свободи. Карпєєва додала, що те, за що зараз борються українці, матеріалізується до 2030 року, зокрема, коли за зміни візьметься покоління 2000-х.

Читайте також:  Вакцинація від COVID може стати обов’язковою: Ляшко пояснив чому

Та якщо робити прогнози щодо якихось конфліктів, продовжила астролог, то у 2023-му році може розпочатися “війна у мусульманському світі”, яка буде дуже тривалою.

Ведучий запитав у Карпєєвої, що чекає на Росію у майбутньому, чи розпадеться вона. Вона відповіла, що РФ просто ізолюється від світу. За її словами, навіть якщо Путін усунеться від влади, його замінить людина з такими ж поглядами. Москва намагатиметься ізолюватися, щоб її громадяни не могли порівняти своє життя з жителями інших країн, не могли усвідомити, настільки вони нещасні.


Залишити коментар: