facebook
Події:

Верховна Рада скасувала безкоштовне розмитнення євроблях в Україні

Верховна Рада скасувала безкоштовне розмитнення євроблях в Україні

Народні депутати Верховиної Ради сьогодні, 21 червня, затвердили одразу у двох читаннях урядовий законопроект №7418, який передбачає скасування безкоштовного розмитнення автомобілів на іноземних номерах, свідчать дані сайту парламенту. З 1 липня 2022 року за розмитнення євроблях знову доведеться платити.

джерело.

За даними сайту українського парламенту, за ухвалення проекту закону №7418 проголосували 248 народних обранців. Закон №7418 тепер має підписати президент Володимир Зеленський. Після опублікування в державних ЗМІ він набуде чинності.

Таким чином, з 1 липня 2022 року українцям за розмитнення автомобілів на іноземних номерах знову доведеться сплачувати мита, акциз та ПДВ. Щоправда, безкоштовне розмитнення, мабуть, залишиться для автомобілів деяких типів, призначених для ЗСУ.

Читайте також:  За Україну віддав життя в 34 роки: В осстанню дорогу провели Романа Михайлишина

Нагадаємо, безкоштовне розмитнення в Україні запровадили на початку квітня. Ця пільга мала полегшити українцям купівлю автомобілів під час війни, оскільки багато хто втратив транспортні засоби внаслідок злочинних дій російських окупантів. За два місяці в Україну ввезли та безкоштовно легалізували понад 160 000 євроблях на загальну суму понад 17 млрд гривень.

Кабмін був дуже незадоволений, що ці мільярди гривень не потрапили до державної скарбниці. Тому він і запропонував скасувати безкоштовне розмитнення.

Запис Верховна Рада скасувала безкоштовне розмитнення євроблях в Україні спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: