facebook
Події:

В Україні зафіксували спалах африканської чуми свиней

В Україні зафіксували спалах африканської чуми свиней

У селі Івано-Благодатне Кропивницького району зафіксували спалах африканської чуми свиней.

джерело.

Спалах африканської чуми свиней виявили в особистому підсобному господарстві. В області встановлено карантин.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба в Кіровоградській області.

Зокрема, на в’їзді до села встановлено карантинний пост з попереджувальними знаками, забезпечено цілодобове чергування на посту, облаштовано дезбарʼєр на вʼїзді-виїзді на територію населеного пункту, триває дезінфекційна обробка транспортних засобів.

“Відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кіровоградській РВА від 20 червня 2022 року визначено епізоотичне вогнище, зони захисту (радіусом 7 км) та спостереження, встановлено 40-денний карантин. До зони захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним вогнищем, віднесено села Івано-Благодатне, Шостаківка, Українка, Овсяниківка, Грузьке, Шевченкове, Миколаївка та Карлюгівка Кропивницького району”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Сьогодні полетять найвищі голови: Прем’єр Шмигаль опублікував фото на якому український віце-прем’єр з Кадировим йде нога в ногу

Фахівці ветеринарної медицини провели дезінфекцію епізоотичного вогнища – місця утримання свинопоголів’я. Також із залученням ДСНС було спалено та захоронено трупи тварин, а також залишки кормів, підстилки, предмети догляду, обладнання, контаміновані збудником АЧС. Місце спалювання продезінфіковано.

Нагадаємо, на Буковині виявили африканську чуму свиней.

Запис В Україні зафіксували спалах африканської чуми свиней спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: