facebook
Події:

Ураганний вітер повалив новорічні ялинки в різних містах України (відео і фото)

Ураганний вітер повалив новорічні ялинки в різних містах України (відео і фото)

Штормовий вітер в Україні спровокував 14 січня чимало обвалень головних новорічних прикрас у містах різних областей. Очевидці зняли наслідки такого “ялинкопаду” на площах і пошкодження іншої святкової атрибутики на локаціях на фото і відео, після чого кадри викладали в мережі.

джерело.

Де і як падали новорічні хвойні красуні в різних українських населених пунктах – читайте в матеріалі нижче.

У Лубнах під Полтавою святкове прикрашене дерево від ураганного вітру буквально зігнулося навпіл.

Але дісталося не тільки ялинці – були пошкоджені й інші фігури новорічних персонажів.

У Хмельницькому пориви вітру не змогли розправитися зі святковою ялинкою на площі, але знесли великі зірки-прикраси, встановлені на верхівці дерева.

Деякі користувачі мережі іронізують над такою ситуацією, вбачаючи в ній “зорепад”, закликаючи при цьому загадувати бажання.

Під Сумами в Кролевці ураганний вітер повалив хвойну красуню в центрі міста, хоча дерево кріпили шістьма тросами. Після цього гірлянди відключили від електромережі, щоб не було біди.

Читайте також:  У Маріуполі в туалет пускають тільки вакцинованих (фотофакт)

Схожа ситуація сталася і в Білопіллі, де вітер теж “скинув” хвойну королеву новорічної локації. Однак навіть після падіння на ялинці продовжували світитися різнокольорові вогники.

У Чернігові теж постраждала велика ялина, щоправда, не головна новорічна на площі, а звичайна, яка росла на Алеї Героїв.

А от під Черніговом у Коропі, Носівці та Бобровиці не встояли саме святкові дерева, встановлені на площах цих населених пунктів.

Під Львовом у місті Пустомити вітер завалив новорічну ялинку, яку прикрашала яскрава святкова ілюмінація. У мережі висловлюють припущення, що дерево, установкою якого займалася мерія, було недостатньо добре закріплено.

Запис Ураганний вітер повалив новорічні ялинки в різних містах України (відео і фото) спершу з’явиться на Слово News.

Залишити коментар: