facebook
Події:

Українці можуть повернути гроші і стаж після відсторонення від роботи: юрист пояснив всі тонкощі

Українці можуть повернути гроші і стаж після відсторонення від роботи: юрист пояснив всі тонкощі

Юрист розповів українцям, як можна отримати компенсацію від роботодавця за відсторонення через небажання вакцинуватися.

джерело.

Популярний юрист, Ростислав Кравц знову вирішив заспокоїти українців, поділившись інформацією з приводу відновлення стажу і грошових коштів, втрачених в результаті вимушеного прогулу через відсторонення.
Це стосується тих, кому не дозволили працювати без вакцинації проти коронавірусу (COVID-19). Чоловік заявив, що це можливо через звернення до суду.

“На що хочу звернути вашу увагу з Нового року. До мене часто звертаються люди, які не витримали тиску і вакцинувалися з питанням – чи можна відновити той стаж і отримати кошти, які вони втратили за час відсторонення від роботи. Відповім-так, можливо. Ви можете, якщо роботодавець добровільно не хоче вам відшкодувати цей заподіяний збиток, я вважаю, ви можете звернутися з відповідним позовом до суду”, – заявляє він.

Читайте також:  Як і де біженцям з України шукати роботу в Польщі: перелік варіант

Для цього, за його словами, потрібні два накази: від відсторонення вас від роботи і відновлення вас на роботі. І за цей період українці можуть відшкодувати збиток, заподіяний вимушеним прогулом, а також змусити роботодавця заплатити податки для того, щоб вони йшли до страхового стажу.

Запис Українці можуть повернути гроші і стаж після відсторонення від роботи: юрист пояснив всі тонкощі спершу з’явиться на Слово News.


Залишити коментар: