facebook
Події:

“Таємна записка зі зворотним ефектом”: у Кремлі переконували, що Путін здоровий, але в це вже ніхто не вірить

“Таємна записка зі зворотним ефектом”: у Кремлі переконували, що Путін здоровий, але в це вже ніхто не вірить

Сьогодні у західній пресі з’явилася чергова інформація про хворобу Путіна. Нова версія діагнозу російського диктатора звучить як “рак крові”.

джерело.

Цією інформацією із західними джерелами поділився якийсь олігарх, наближений до Кремля та президента РФ, який, зрозуміло, побажав залишитися анонімом заради власної безпеки.

Експерти зголосилися коментувати нову інформацію. Наприклад, Ешлі Гроссман, професорка ендокринології Оксфордського університету, сказала New Lines: “Путін завжди був дуже підтягнутим чоловіком зі злегка виснаженим виглядом. Але за останні кілька років він змінився, його обличчя та шия стали одутлими. Це називається “кушингоїдна зовнішність”, і це може бути викликано прийомом стероїдів”, — пише Mirror.

“Путін вмирає. Щодня, повільно та впевнено. Онкологічним відділенням я керував рік. Я бачив цей погляд сотні разів”. А також опублікував кілька порівняльних фото для аналізу, підписавши:

Читайте також:  Шах і мат українським політикам і бізнесменам: США годину тому офіційно оголосили всім корупціонерам про...

“Я міг би написати пояснення, але картинка варта тисячі слів. 2020 рік порівняно з тим, що зараз”.

Тим часом відомо також про “таємну записку”, яка була розіслана штаб-квартирою ФСБ у березні всім її регіональним директорам і яка наказувала їм не слухати чутки про невиліковний стан президента. Однак це мало зворотний ефект і саме викликало багато підозр у тому, що діагнози Путіна таки правдиві.

Запис “Таємна записка зі зворотним ефектом”: у Кремлі переконували, що Путін здоровий, але в це вже ніхто не вірить спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: