facebook
Події:

Таролог дізналася плани росіян на страшну для українців дату (відео)

Таролог дізналася плани росіян на страшну для українців дату (відео)

Таролог дізналася плани росіян на страшну для українців дату 

джерело.

За словами таролога, Росія буде й надалі намагатися залякати українців.

Ось-ось настане річниця повномасштабного вторгнення РФ в Україну. І астрологи, й екстрасенси навперебій заявляють про те, що на цю дату, 24 лютого, Росія може готувати кривавий план.

В інтерв’ю YouTube-каналу PeopleLife таролог Яна Пасинкова заявила, що окупанти планують відібрати у ЗСУ велику територію, навіть дві. За її словами, вони навіть заздалегідь поспішать заявити про окупацію цих населених пунктів. Найімовірніше, йдеться про Донбас.

Читайте також:  Дитина ридала від побоїв, а удари не припинялися: “виховання” сина жорстокими батьками потрапило на камеру (ВІДЕО 18+)

“До квітня вони хочуть поневолити весь світ, всю Україну. Х*р їм, а не Україна. Але крові вони нам робитимуть і 24 числа, й аж до квітня. Тобто крові ще поп’ють”, – прогнозує астрологічний експерт.

Також вона каже, що у майбутньому Росія планує відкрити новий фронт, але тут вона розраховує на підтримку Білорусі. А остання не погодиться. “Вони хочуть зайти на незайману територію. І будуть бити з повітря”, – каже Пасинкова.


Залишити коментар: