facebook
Події:

Школярі у новому навчальному році навчатимуться у кілька змін: Шкарлет назвав умови

Школярі у новому навчальному році навчатимуться у кілька змін: Шкарлет назвав умови

Протягом нового навчального року в школах буде по кілька змін. Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону.

джерело.

За його словами, зараз усі рішення ухвалюються відповідно до того, чи може та чи інша школа забезпечити безпеку кожного зі своїх учнів.

Так, позмінне навчання буде лише у випадку, якщо школа не може забезпечити укриттям усіх учасників навчального процесу. Тобто, в навчальному закладі водночас можуть перебувати лише стільки учнів, скільки вміщує бомбосховище. Водночас Міносвіти дало й рекомендації щодо змішаних форм навчання.

«Є рекомендація стосовно формування змішаного навчання. Деякі дисципліни будуть вивчатися онлайн, деякі дисципліни – офлайн, в тому числі застосовуючи змінність освітнього процесу», – пояснив Шкарлет.

Він зазначив, що кожен заклад, який хоче відновити очне навчання, має погоджувати це з обласною адміністрацією, а у випадку столиці – з Київською військовою адміністрацією.

Читайте також:  Як в Україні найближчим часом відбуватиметься мобілізація: пояснення від ЗСУ

Освітні заклади, в яких відновиться очна форма навчання, зобов’яжуть мати «паспорт безпеки». Зокрема, в ньому буде затверджений ОВА план евакуації з класів у бомбосховище. Ближче до вересня всіх батьків та учнів проінформують, як саме в них буде відбуватися навчання.

Якщо якісь із вчителів перебувають за кордоном, а заклад повертається до очної форми – потрібно повертатися в Україну. Це ж стосується викладачів шкіл, де буде змішана форма навчання.

Запис Школярі у новому навчальному році навчатимуться у кілька змін: Шкарлет назвав умови спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: