facebook
Події:

Шкільного кухаря застали зненацька в їдальні: накладав руками їжу в тарілки, діти зняли все на камеру

Шкільного кухаря застали зненацька в їдальні: накладав руками їжу в тарілки, діти зняли все на камеру

Кухар шкільної їдальні став “зіркою” мережі через те, що накладав їжу в тарілки школярам прямо руками

джерело.

Харчуванню дітей в школі приділяють особливу увагу в багатьох розвинених країнах, проте бувають і курйозні винятки. Так, в одній зі шкільних їдалень кухар накладав їжу дітям прямо руками. Відео з’явилося на сторінці “Підслухано Дзержинськ” в соціальній мережі.

Кожен батько бажає, щоб дитина харчувалася в школі тільки якісною, свіжою і корисною їжею. Однак часом обстановка в шкільних їдальнях не на жарт лякає.

Шкільна їдальня, фото, скріншот з відео
Так, в Росії кухар однієї зі шкільних їдалень в Нижньогородській області вирішив “оригінально” підійти до виконання своїх обов’язків і накладав їжу школярам в тарілки прямо руками. Можливо на такий крок чоловік пішов, щоб було зручніше або швидше, проте його ініціативу не оцінили ні діти, ні батьки.

Читайте також:  Жoрстoкo поплатився за свою позицію щодо вaкицaацiї: Звiльннено найвідомішого лiкapя-iнфeкцioнicтa через те що він росказав людям правду

Їдальня. Фото: скріншот соцмережі

Після того як ролик потрапив в мережу в навчальному закладі розгорівся скандал. В ході розглядів було встановлено, що кухар не повністю знехтував правилами гігієни, оскільки працював в рукавичках, проте від відсторонення від роботи його це не врятувало. Крім того, чоловікові доведеться заплатити штраф, а чи допустять його до роботи в їдальні знову поки невідомо.

Запис Шкільного кухаря застали зненацька в їдальні: накладав руками їжу в тарілки, діти зняли все на камеру спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: