facebook
Події:

Шевченко вже домовився зі збірною Польщі – “Кадра” знайшла гроші, залишилася лише одна перешкода

Шевченко вже домовився зі збірною Польщі – “Кадра” знайшла гроші, залишилася лише одна перешкода

Схоже на те, що Андрій Шевченко повернеться до роботи у таборі національної команди. Фахівець тренуватиме збірну Польщі.

джерело.

Джерело: телеграм-канал vZbirna
Польський футбольний союз та Андрій Шевченко домовилися про співпрацю. Фахівець близький до того, щоб стати на тренерський місток “Кадри”.

Зарплата Шевченка буде складати 2,5 мільйона євро на рік. Польська федерація платитиме йому мільйон, решту витрат взяли на себе спонсори.

Єдиною перешкодою є чинний контракт українця з Дженоа. “Грифони” продовжують платити йому зарплату, щоб уникнути шаленої компенсації за дострокове звільнення. Якщо ж Шевченко погодиться очолити Польщу, то буде змушений погодитися на полюбовне розірвання контракту.

Читайте також:  “Я в цьому не сумніваюся”: Комаровський заявив про серйозний компромат на Зеленського, який можуть оприлюднити спецслужби

Нагадаємо, на чолі Дженоа Шевченко провів 11 матчів, здобув 1 перемогу та зазнав 7 поразок, ще три матчі закінчилися внічию.

 

 

Запис Шевченко вже домовився зі збірною Польщі – “Кадра” знайшла гроші, залишилася лише одна перешкода спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: