facebook
Події:

Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині

Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині

Російські загарбники вихвалюються катуванням українських військових та обстрілами мирних селищ.

джерело.

СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ.

“Двох полонених взяли. Одному вухо відрізали – він говорити не хотів. Це ще нормально, що йому кулю в лоб не пустили, або БТРом не четвертували. А можна було його просто поставити і короб від кулемету, 100 набоїв, просто в нього випустити, і друшляк зробити. Ну, максимум, можна було пальці відрубати”, – розказує своєму батьку окупант, який ще не так давно намагався просунутися на Харківщині.

Загарбник захоплено розповідає, що окупанти “артою накрили” мирне селище у Харківський області і зайнялися там мародерством: “Пацани на розвідку сходили, принесли: ковбаси, майонезу, сала… По людях пройшлися… сенс їм залу*атися, у нас стволи, танк. Якщо хтось залу*неться – мінус будинок і живи, як хочеш”.

Читайте також:  Люди без кінцівок кричали від болю: у Мережі показали несамовите відео, зняте після авіаудару Росії по Чернігову (18+)

Такі нелюдські вчинки не обурюють батька – він радіє, що виховав ката, який у будь-яку хвилину може отримати місце у рефрижераторі з “грузом-200”.

Запис Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: