facebook
Події:

“На місці зі зброєю в руках”: Білецький закликав не коментувати перебіг евакуації бійців з “Азовсталі”

“На місці зі зброєю в руках”: Білецький закликав не коментувати перебіг евакуації бійців з “Азовсталі”

Засновник полку “Азов”, лідер партії “Національний корпус” Андрій Білецький заявив, що контактує з українськими захисниками маріупольського заводу “Азовсталь”. Політик закликав не коментувати перебіг евакуації бійців.

джерело.

Білецький запевнив, що в бійців полку “Азов” усе добре і вони перебувають “на місці зі зброєю в руках”.

Про це засновник полку закликав у відеозверненні в Мережі 17 травня.

Він зауважив, що 82 доби оборонці Маріуполя билися в неймовірних умовах. Понад 70 діб вони стримували ворога в повному оточенні за величезної чисельної переваги ворога, за жахливих авіаційних, корабельних ударів, артилерійських бомбардуваннях тощо.

“Вони зробили речі, які, безумовно, ввійдуть, повинні ввійти в підручники з військової історії. Зараз головне завдання – це врятувати “сталевих людей”. Вони ще знадобляться, безумовно, Україні”, – зазначив Білецький.

Читайте також:  Під Черкасами 20-річній дівчині відірвало руку: фото з місця ДТП

“Головне зараз: не зашкодити своїми домислами, ідеями, якимись інсайдами самій операції по спасінню бійців. Тому в мене велике прохання до всіх, хто хоче поділитися думками про те, що відбувається на “Азовсталі”, або до тих, хто має якісь “секрети”, “інсайди”, і хоче з усім світом поділитися цими “інсайдами” – залиште їх при собі, як і власні думки. Через дві-три доби, я думаю, що сам гарнізон доведе, дасть чітко зрозуміти, як все проходило, як все відбувалося”, – закликав політик.

Запис “На місці зі зброєю в руках”: Білецький закликав не коментувати перебіг евакуації бійців з “Азовсталі” спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: