facebook
Події:

“Ми прорахувалися”: експерт назвав єдину умову, за якої РФ припинить війну

“Ми прорахувалися”: експерт назвав єдину умову, за якої РФ припинить війну

Варіант того, що коли в РФ поїдуть тисячі “цинків” і росіяни вийдуть на вулиці, не спрацював. Та, ймовірно, вже не спрацює.

джерело.

У Росії немає дедлайнів щодо проведення атак в Україні. У країні-агресорі все вимірюється не стільки часом, скільки кількістю втрат, які ЗСУ повинні завдати армії РФ, після чого нові російські частини стануть остаточно небоєздатними. При цьому Україна де в чому прорахувалася. Про це в інтерв’ю Главреду розповів політичний та військовий експерт, колишній командир взводу батальйону “Айдар”, директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

“На жаль, ми де в чому прорахувалися. Як росіяни невірно оцінили нас, коли планували історію зі “спецоперацією” – вони до певної міри накладали на нас свої кальки, тобто те, як би вони повелися в схожій ситуації. Виявилося, що ми сильно інші. А потім ми зробили схожу помилку – ми щиро вважали, що в разі початку мобілізації та потоку “цинків”, в Росії щось сколихнеться. А виявилося – ні”, – сказав Дикий.

За його словами, в нинішній Росії ситуація змінилася, десятиліття пропаганди дають про себе знати, тому суспільство так просто не вийде на масові протести.

“По-друге, вони зробили одну дуже мудру річ (на жаль, для нас), коли починали мобілізацію і не стали закривати кордон. Цим вони дали втекти з країни всьому тому, що потенційно могло б протестувати. Вони вважали, що при 140 мільйонах населення навіть втеча 10 мільйонів не така страшна, тому що всі, хто залишиться, будуть абсолютно покірними та контрольованими. Тому у них зараз фактично є необмежений ресурс нової біомаси”, – пояснив експерт.

Читайте також:  До кінця року втратить владу і може втратити життя: астрологи дізналися точну дату народження Путіна

Дикий додав, що “варіант того, коли підуть тисячі “цинків”, і мамки вийдуть на вулиці, не спрацював”.

“Вже пішли сотні “цинків”, та ніхто нікуди не виходить, і тепер треба виходити з того, що і не вийде. Відповідно, залишається інший ліміт – та кількість “цинків”, через яку їхні частини на фронті повністю втрачають боєздатність. А це, на жаль, багато”, – вважає Євген Дикий.

Новий наступ РФ в Україні
Новий наступ російських окупаційних військ вже почався, заявив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, ще тижнів зо два наступ наростатиме, а його кульмінація буде до березня. Це максимум, який окупанти зможуть показати сьогодні.

Також Жданов оцінив ризики нового наступу армії РФ на Київ і Харків. За його словами, на сьогоднішній момент прямої загрози не існує. Російські війська, які зосереджені на кордоні, здатні провести лише розвідку боєм, і це їхній максимум.

Міністр оборони Британії Бен Уоллес заявив, що до війни проти України залучена майже вся російська армія – 97%. Однак окупантам все одно не вдається пробити оборону українських військових. Загарбники концентрують всі свої зусилля, щоби прорватися вперед, але у них все одно це не виходить.

Дані моніторингової групи Oryx свідчать про те, що з 24 лютого, дня повномасштабного вторгнення в Україну, РФ втратила в боях з ЗСУ щонайменше тисячу своїх танків, а ще понад 500 екземплярів бронетехніки захопили українські бійці.


Залишити коментар: