facebook
Події:

Меркель мала неправильний погляд на режим Путіна: у Німеччині визнали, що мали помилкову політику щодо РФ

Меркель мала неправильний погляд на режим Путіна: у Німеччині визнали, що мали помилкову політику щодо РФ

У Німеччині визнають, що їхня політика щодо Росії останні роки була помилковою, а колишня канцлерка Ангела Меркель мала неправильний погляд на режим Кремля.

джерело.

Про це в ексклюзивному коментарі ТСН.ua заявив Маркус Фабер, член комітету німецького Бундестагу з питань оборони.

“Це була помилка. Але це не була виключно німецька політика. У нас є різні депутатські групи та партії, особливо Соціал-демократична партія (яка вирізнялася своєю проросійскістю – ред.). Але я б також сказав, що канцлерка Меркель мала неправильний погляд на російський режим. Насправді я ніколи цього не розумів. Але це було так”, – зазначив він.

Фабер наголосив, що для нього не було несподіванкою те, що Путіна розпочав повномасштабну війну проти України, тому що він робив те саме раніше, але без такої ескалації.

Читайте також:  “Жахливий факт про штам “Дельта”, імунна система у пастці”: медики про друге зараження у дітей і дорослих

“Путін окупував Крим і вторгся на Схід України. До цього він робив те саме в Грузії, Молдові та Чечні. І не забуваймо про інтервенцію до Сирії. Його режим постійно використовує військову силу для реалізації своєї політичної волі. Тому, знову ж таки, для мене це не було несподіванкою. Але масштаби (російської війни проти Україні після 24 лютого – ред.) були несподіванкою. А деякі люди просто ігнорували те, як цей режим веде політику. Зараз ми це розуміємо, але, на жаль, пізно”, – сказав депутат Бундестагу.

 

Запис Меркель мала неправильний погляд на режим Путіна: у Німеччині визнали, що мали помилкову політику щодо РФ спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: