facebook
Події:

“Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади”: синоптики про погоду вже сьогодні

“Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади”: синоптики про погоду вже сьогодні

Українців попереджають, що вже завтра (9 серпня) деяким областям України доведеться зіткнутися із серйозними опадами. Місцевих мешканців закликають підготуватися і не здійснювати без потреби прогулянок на природі.

джерело.

Як інформує “Obozrevatel”, (9 серпня), на частині України погода погіршиться. У Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій та Вінницькій областях очікуються грозові дощі.

Також у цей день гроза буде у Черкаській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Незважаючи на опади, у цих регіонах буде досить висока температура – 24-26 градусів, місцями стовпчики термометрів покажуть +29.

Сонячно 9 серпня буде в Одеській, Херсонській, Миколаївській областях та у Криму. Температура підніметься до 32-35 градусів тепла.

У цей день також буде спекотна погода в Луганській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях. Весь день у цих регіонах світитиме сонце, а температура коливатиметься в межах 30-35 градусів тепла.

Читайте також:  На Україну знову насувається негода: де випаде сніг

У середу, 10 серпня, грозові дощі збережуться у шести областях – Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Черкаській, Сумській та Чернігівській.

На заході України синоптики прогнозують комфортні 22-25 градусів тепла. При цьому на півдні та сході нашої країни утримається по-літньому спекотна погода.

У Криму, а також на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині прогнозується 30-35 градусів тепла. Спека буде і у Запорізькій, Донецькій, Харківській, Луганській та Дніпропетровській областях – подекуди стовпчики термометрів покажуть +36.

У столиці України 10 серпня буде мінлива хмарність. Денна температура прогнозується у межах 24-26 градусів тепла.

 

 

Запис “Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади”: синоптики про погоду вже сьогодні спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: