facebook
Події:

Консультується з Герасимовим, а не Шойгу: військовий експерт пояснив, як Путін керує війною в Україні

Консультується з Герасимовим, а не Шойгу: військовий експерт пояснив, як Путін керує війною в Україні

Війною проти України керує особисто президент РФ Володимир Путін, який ухвалює оперативні та тактичні рішення на рівні полковника чи бригадного генерала.

джерело.

Очільник Кремля консультується з командувачем російськими збройними силами, генералом Валерієм Герасимовим, а не міністром оборони Сергієм Шойгу.

Чому так відбувається 17 травня в етері телеканалу “Freeдом” пояснив військовий експерт Олег Жданов.

“Герасимов зарекомендував себе двома воєнними кампаніями – чеченською і сирійською. Саме тому Путін до нього більш прихильний і він перевірений в плані відданості. Тому Путін скоріше за все з ним і консультується, а не з Шойгу, а саме з військовим”, – говорить експерт.

Також Жданов зазначає, що саме через те, що війною керують політики, Росія і зазнає невдач.

Читайте також:  Марків поновився на службі і вже готовий їхати на фронт: хоч зараз

“Те, що він сам особисто водить полки по нескошеним травам, я не знаю, наскільки це правдива інформація. Але факт, залишається фактом, що політики командують цієї війною і в результаті ми отримуємо Білогоровку, Чорнобаївку і острів Зміїний. Будь-якою ціною треба виконати поставлене завдання. Це нагадує весну 1945 року, коли Гітлер міняв фельдмаршалів в надії, що кожний новий призначений різко змінить хід військової компанії, коли вже радянська та американська армії наближалися з обох боків до Берліна”, – наголосив військовий експерт.

Запис Консультується з Герасимовим, а не Шойгу: військовий експерт пояснив, як Путін керує війною в Україні спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: