facebook
Події:

“Комусь треба воювати з Росією”: військовий експерт розповів, чому Україна не стане повноцінним членом НАТО

“Комусь треба воювати з Росією”: військовий експерт розповів, чому Україна не стане повноцінним членом НАТО

По завершенню війни з Росією Україна може стати головним партнером НАТО, але не повноцінним членом Альянсу. Все тому, що комусь треба буде воювати з Росією.

джерело.

На сьогодні НАТО не готовий воювати з Росією.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов на своєму YouTube-каналі.

“Щодо нашого членства в НАТО, ну якщо в принципі Росія йде з геополітичної арени, як це бачать Сполучені Штати в цілях цієї війни, то так, справді в нас, можливо, з’явиться перспектива членства в НАТО. Але тоді Альянс розділить з нами відповідальність по контролю за невідродженням імперських амбіцій Російської Федерації”, – розповів Жданов.

“А так загалом я прибічник цієї ідеї, що швидше за все, ми будемо головними і найкращими, і найближчими – можете застосувати будь-який епітет – партнерами НАТО. Але повноцінними членами Альянсу, на мій погляд, ми навряд зможемо стати з однієї простої причини – що комусь треба буде воювати з Росією. Комусь треба буде стояти на варті російської мілітарної машини і її непоширення на інші країни”, – вважає експерт.

Читайте також:  Єдина в Україні пара дітей-танцюристів з синдромом Дауна вразила надздібностями

Він зазначив, що на сьогодні Альянс у повному складі не готовий воювати з Росією.

“При чому одна з головних причин – політична. Тому що війна автоматично стає світовою і втягує в бойові дії всі країни-учасниці НАТО”, – пояснив Жданов.

Запис “Комусь треба воювати з Росією”: військовий експерт розповів, чому Україна не стане повноцінним членом НАТО спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: