facebook
Події:

“Хотіла нести гармонію й красу”: на війні загинула 19-річна студентка Олександра Анік’єва

“Хотіла нести гармонію й красу”: на війні загинула 19-річна студентка Олександра Анік’єва

Під час несення служби в лавах Збройних сил України загинула студентка КПІ Олександра Анік’єва, йдеться на сторінці КПІ ім. Ігоря Сікорського в Facebook.

джерело.

“5 травня під час несення служби в лавах ЗСУ загинула студентка ВПІ Олександра Анік’єва З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну Олександра пішла захищати Батьківщину зі зброєю в руках у лавах ТрО, а згодом — у лавах ЗСУ. Олександра мріяла стати мисткинею книги, нести гармонію й красу в цей світ. Але сталося інакше: у свої 19 квітучих літ вона загинула, захищаючи Батьківщину як стрілець ЗСУ. Схиляємося перед її сміливістю й патріотизмом. Викладачі, студенти, співробітники висловлюють глибокі співчуття родині Олександри. Вічна пам’ять!” –йдеться дописі.

Читайте також:  “Штам “Дельта” перестав “церемонитись”, після цих ознак – зразу реанімація”: медики про “апокаліпсис” в лікарнях (ФОТО)

“Ви бачили як виглядає ангел, який спустився щоб нас захищати?Це Саша, їй було лише 19 років…Вона народилась щоб жити, щоб бути щасливою, коханою, творити прекрасне…Талановита і тендітна, ніжна і завжди посміхнена, такою я її пам‘ятатиму…Я викладала у неї живопис, приймала вступні іспити, раділа всім її досягненням…Вона воїн світла! Її шлях – це світло, любов і сила! Ми вклоняємрсь тобі дитя, пробач, що ми дорослі живі, а ти ні… ПАМ‘ЯТАТИМЕМОГЕРОЯМ СЛАВА!Вічна і світла пам‘ять, вклоняюсь…” – пише про Олександру Myroslava Perevalska.

Запис “Хотіла нести гармонію й красу”: на війні загинула 19-річна студентка Олександра Анік’єва спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: