facebook
Події:

“Будеш їжею для черв’яків”: Тіна Кароль гнівно звернулася до Лепса, який дав концерт у Донецьку

“Будеш їжею для черв’яків”: Тіна Кароль гнівно звернулася до Лепса, який дав концерт у Донецьку

Українська співачка Тіна Кароль не змогла спокійно реагувати на те, як російський артист-путініст приїхав до окупованого Донецька та виступає там на так званому “Дню республіки” перед ватажками ДНР.

джерело.

Виконавиця гнівно звернулася до Лепса. Вона тішиться, що відмовила ще далекого 2013 року йому у співпраці. Разом з тим, співачка дала артисту-путіністу дуже влучну пораду.

“Нутро тварини. Все було зрозуміло ще тоді, коли я сказала тобі ні. Заїжджай глибше, не тікай так швидко. Ми зустрінемо як слід. Ти будеш їжею для черв’яків. Ми зневажаємо “короля”, – гнівно висловилася артистка.

До слова, палкий співак-путініст Григорій Лепс разом з Дмитрою Дюжевим та Ларисою Доліною приїхав до Донецька та виконав свої відомі пісні. Виконавець збирається затриматися на Донбасі. Він планує дати концерти та відвідати поранених російських окупантів у шпиталі.

Читайте також:  Шкарлет: Вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці під час дистанційного викладання

Зазначимо, 2013 року ширилися чутки про те, що Григорій Лепс стане продюсером української співачки Тіни Кароль. Вони вели перемовини у Москві. Утім, як виявилося, співачка йому відмовила. А після подій 2014 року, коли Росія анексувала Крим та вороже вторглася на Донбас, Кароль перестала їздити до РФ.

Запис “Будеш їжею для черв’яків”: Тіна Кароль гнівно звернулася до Лепса, який дав концерт у Донецьку спершу з’явиться на UA-IN.


Залишити коментар: